apex: dvere, kovania a príslušenstvo k dverám
apex: kovania, uzamykanie a príslušenstvo k dverám

Dvere biele a farebné z mdf

Charakteristika

Časť sortimentu bielych dverí patrí medzi veľmi lacné dvere, pre nenáročné použitie. Povrch dverí je z mdf, čo je niečo ako lisované piliny. Tento povrch je citlivý na ostrek vodou a mechanické namáhanie. Je na druhej strane ľahko renovovateľný novým náterom, čo sa hodne využíva v školách, dielňach a podobne (na miestach kde sa predpokladá nedbanlivé zaobchádzadie, t.j. častejšia oprava).

Iná časť sortimentu bielych dverí sa vyrába z estetických dôvodov, t.j. je urobený aj kvalitnejší nástrek, materiál, krajšie modely atď.

Tieto dvere je možné dodať mimo bielej aj vo farebných odtieňoch škály RAL. Pri farebných odtieňoch treba počítať s predĺžením dodacieho termínu o minimálne jeden týždeň.

Použitie

Nemocnice, nájomné domy, výrobné priestory a všade tam, kde sa kladie dôraz na nízku cenu alebo sa požaduje špecifický biely vzhľad. Hlavne do kovových zárubní.

Dostupnosť

Základný sortiment držíme na sklade, aj v protipožiarnom vyhotovení, presklené cca 10 až 25 prac. dní. Pozor, k lacným typom bielych dverí nie sú drevené zárubne s identickým povrchom (farebný odtieň je ten istý, ale materiálove je mierna odlišnosť). Farebné v RAL 30 prac. dní. Dvere je možné zakúpiť bez montáže alebo aj s montážou.

Dvere Astor
Simple 01
Simple 03

Iné možnosti

Biele dvere môžu byť aj fóliované, laminované, alebo dýhované s bielym nástrekom. Osobne odporúčam, pokiaľ chcete biele dvere vysokej kvality použiť dvere laminované. Je tam veľa možností (aj posuvné a podobne), nie sú tam problémy so zatekaním farby do pórov ako pri dýhovaných dverách a sú najtrvácnejšie.


biele dvere

Hlavná stránka | © apex Banská Bystrica s.r.o.

 

Ísť na začiatok stránky