apex: dvere, kovania a príslušenstvo k dverám
apex: kovania, uzamykanie a príslušenstvo k dverám

Dvere laminované

Charakteristika

Laminátové dvere patria spolu s fóliovanými dverami medzi najobľúbenejšie druhy dverí. Laminované dvere majú najodolnejší povrch (najtvrdší) medzi interiérovými dverami. Laminované povrchy sa robia v pekných a vzhľadove verných dekoroch. Tvrdý povrch predurčuje tieto dvere ako ideálne pre posuvné dvere (odolnosť proti oteru štetiniek) i zásuvné dvere, do domácností s voľne sa pohybujúcimi sa zvieratami, na miesta s vysokou záťažou (hotely, reštaurácie) či miesta s malými deťmi (búchanie hračkami). Tvrdý povrch na druhej strane má obmedzené možnosti ohýbania lamina na vypuklých kazetách, lištách a pod. Laminátové dvere môžu byť montované do obložkových zárubní i kovových CgU zárubní, pre niektoré typy je možnosť použitia aj rámových zárubní.

Tieto dvere a zárubne je možné dodať aj vo verziách - posuvné dvere, protipožiarne dvere, svetlíky, nepriezvučné dvere, je možná výroba aj vyšších dverí napr. podľa inej normy, resp. aj čiastočné atypy. V rovnakom dekore je možné použitie protipožiarnych dverí ako vchodových dverí do bytu.

Použitie

Rodinné domy, byty, priestory podnikov aj s vysokou záťažou a pod. Sú vhodné do drevených i kovových zárubní.

Dostupnosť

15 až 30 prac. dní. Pre atypy, svetlíky a pod. treba počítať približne týždeň naviac. Dvere je možné zakúpiť bez montáže alebo aj s montážou.

dvere laminované

Dekory:

Dekory lamina kolekcie LK sú v troch cenových hladinách (základné a príplatkové).

Štítky:

laminátové dvere cenník, laminované dvere cena, laminatove dvere a zarubne, laminované dvere interierove Banská Bystrica, laminátové dvere do kúpeľne Zvolen, biele laminované dvere, laminované dvere

 © apex Banská Bystrica

Ísť na začiatok stránky